top of page
filmharmonie-pujcovna nastroju.jpg
filmharmonie-koncerty na miru.jpg
filmharmonie-partnerstvi.jpg
Partnerství

Podpořte svou značku a staňte se součástí chystaného koncertu jako partneři akce. Vaše logo se stane součástí profesionálních koncertů, které mají vysokou návštěvnost a oblíbenost. Nabízíme vám možnost podpořit kulturní sféru a být součástí programu Filmové filharmonie. Můžete se stát také dlouhodobým mecenášem. 

Tento typ podpory má v české kultuře dlouhodobou tradici, díky které funguje spousta známých subjektů a těles. Pravidelné uvolnění finančních prostředků pro fungování tělesa nám pomůže k navýšení počtu koncertů a přípravě nových, zajímavých, tematických programů. Na oplátku vám nabízíme rezervaci nejlepších míst v sále, pozvánku na zkoušky, rozhovory s umělci a pohled do zákulisí, poděkování v rámci PR kampaně a prezentaci vaší značky.

Půjčovna not a nástrojů

Filmharmonie nabízí zapůjčení jednotlivých skladeb ze svého rozsáhlého notového archivu. Láká vás zahrát si skladbu tak, jak zazněla na filmovém plátně? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu archiv@filmharmonie.cz.

Kvalitní provedení filmové hudby vyžaduje také velké orchestrální obsazení a využití mnoha hudebních nástrojů. Filmová filharmonie dbá na precizní provedení a využívá rozsáhlou škálu hudebních nástrojů včetně nástrojů etnických, jejichž pořízení je často velmi finančně i logisticky náročné. 
Připravili jsme pro vás katalog našich hudebních nástrojů a vybavení, které nabízíme k pronájmu na zkoušky, natáčení i koncerty v České republice. Napište nám a nahlédněte do našeho zákulisí.

Koncerty na míru

Zrealizujeme tematické koncerty přesně na míru pro vaše publikum. Rádi vám navrhneme ideální řešení vašeho eventu, ať už se jedná o večírek pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Vaše publikum si bude moci vychutnat živou filmovou hudbu během naprosto nezapomenutelné akce. Nabízíme vám kompletní realizaci koncertu od A do Z. Produkčně zajistíme vše potřebné pro konání akce - místo konání, zápůjčky i umělce.

Účinkujeme také na různorodých festivalech, městských slavnostech, nebo open air. Rádi připravíme program filmové hudby, ať už si repertoár vyberete sami, nebo to necháte plně na nás. Agenturám také nabízíme realizaci celého koncertu nebo turné na klíč. Filmová hudba rozezní event, festival i výroční oslavu města pod širým nebem.

Partneři

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER FILMHARMONIE

w.totalfilm.png

MECENÁŠI

w.dromy-vet.png
w.MBL.png

PARTNEŘI FILMHARMONIE

CRo_RadioPraha_H_WHITE.png
w.cerveny_koberec_logo.png
w.informuji.png
filmozrouti_logo_bile.png
Comicspoint.png
imago-logo-onecolor-negative.png
w.lindt.png
w.kytky-od-pepy.png
Antoninovo_pekarstvi.png
Aerofilms.png
logo kudyznudy white.png

Napište nám

Děkujeme za zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat!
Napište nám
bottom of page