Současná mimořádná hygienická opatření pro účast na kulturních akcích

Milí posluchači Filmharmonie, 

dle aktuálně platných vládních nařízení platí od 22. 11. 2021 povinnost prokázat se při vstupu na koncert platným očkovacím certifikátem nebo certifikátem o prodělání nemoci. Použití testů k prokázání bezinfekčnosti už bude možné pouze pro osoby mladší 18 let a osoby s kontraindikací k očkování.

 

Bezinfekčnost se tedy bude prokazovat pouze:

  • laboratorním potvrzením o prodělání onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce.

  • potvrzením o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout doba nejméně 14 dní.

  • potvrzením o aplikaci alespoň jedné dávky vakcíny (neukončené očkování) + negativním PCR testem starým nejvýše 72 hodin

  • potvrzením od lékaře o kontraindikaci k očkování, zaznamenaném v Informačním systému infekčních nemocí (ISIN) + negativním PCR testem starým nejvýše 72 hodin

  • u mladých od 12 do 18 let negativním PCR testem starým nejvýše 72 hodin

 

U ostatních neuznáváme výsledky PCR ani antigenních testů.

 

Děti do 12 let žádné potvrzení předkládat nemusí.

 

Prosíme, připravte si svůj certifikát pro kontrolu u vstupu do Rudolfina s předstihem a pomozte nám zajistit hladký průběh koncertu. 

 

Držitelům zakoupených vstupenek, kteří nesplňují pravidla pro účast na kulturních akcích, budeme vydávat voucher v ceně zakoupené vstupenky.  Pokud jste v situaci, že z důvodu uvedených nařízení nemůžete koncert navštívit, kontaktujte nás přes e-mail vstupenky@filmharmonie.cz, a to nejpozději tři dny před termínem koncertu (v případě koncertu Fantasy nejpozději 17. 12.). V předmětu zprávy uveďte číslo objednávky. 

Děkujeme za vaši podporu.